Weergeven resultaten 1 tot 2 van 2

Onderwerp: Opgeblazen uiterlijk tijdens het gebruik van anabole steroiden

  1. #1

    Standaard Opgeblazen uiterlijk tijdens het gebruik van anabole steroiden

    Wie heeft er hier problemen met een opgeblazen uiterlijk tijdens het gebruik van anabole steroiden en wat kan je er tegen doen?

    Ik merk ook na een kuur dat dit toeneemt, wederom wat valt eraan te doen...

  2. #2

    Standaard Re: MOONFACE (wie kent het niet....zucht...)

    Van die klerezooi afblijven, dat is het enige wat helpt.

    Je wordt gewoonweg niet mooier van dikkere spieren.

Soortgelijke onderwerpen

  1. Enquete anabole steroïden
    By Chokry in forum Anabolen
    Reacties: 3
    Laatste Post: 09-08-18, 08:13
  2. Uiterlijk
    By GeoffreyN in forum Algemene medische vragen
    Reacties: 0
    Laatste Post: 24-12-13, 00:30
  3. Opgeblazen gevoel
    By whobbel in forum Maag, darm en spijsvertering
    Reacties: 5
    Laatste Post: 28-09-12, 10:45
  4. Opgeblazen gevoel
    By whobbel in forum Algemene medische vragen
    Reacties: 5
    Laatste Post: 28-09-12, 10:45
  5. Gebruik NFL tijdens of na blessure
    By fiedeldiedo in forum Algemeen
    Reacties: 0
    Laatste Post: 22-07-04, 13:58